Main Menu
User Menu

Macumura, Masakazu

Masakazu Matsumura / 松村正員

     
Příjmení:
Surname:
Macumura
Jméno:
Given Name:
Masakazu
Jméno v originále:
Original Name:
松村正員 / まつむら・まさかず
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
24.04.1884 ?, prefektura Fukui /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Shimonoseki
velitel: 19. pěší brigáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/松村正員
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Macumura-Masakazu-t181488#531982Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Macumura
Jméno:
Given Name:
Masakazu
Jméno v originále:
Original Name:
松村正員 / まつむら・まさかず
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-30.03.1905 Vojenská akadémia
13.12.1913-25.11.1916 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
21.04.1905 podporučík
21.12.1907 poručík
29.04.1915 kapitán
20.04.1921 major
20.08.1924 podplukovník
16.03.1929 plukovník
01.08.1933 generálmajor
01.03.1937 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
06.02.1937-01.03.1937 Velitel : Pevnost Shimonoseki
01.03.1937-01.03.1938 Velitel : Pevnost Shimonoseki

Ručně vyplněné položky:
21.04.1905-29.11.1911 60. peší pluk
29.11.1911-DD.MM.RRRR Adjutant 17. pešia brigáda
25.12.1913-06.08.1917 pridelený k 60. pešiemu pluku
06.08.1917-21.08.1917 pridelený k veleniu 15. divízie
21.08.1917-04.07.1919 pridelený k 60. pešiemu pluku
04.07.1919-20.04.1921 pridelený k štábu 3. divízie
20.04.1921-01.04.1922 velitel ? praporu 5. peší pluk
01.04.1922-03.02.1925 Inštruktor, Vojenská škola pechoty
03.02.1925-28.07.1926 pridelený k Generálnemu Inšpektoriátu vojenského výcviku
05.10.1925-28.07.1926 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
28.07.1926-24.03.1928 pridelený k 21. pešiemu pluku
24.03.1928-16.03.1929 Inštruktor, Armádne vojnové kolégium
16.03.1929-01.08.1930 Inštruktor, Námorné vojnové kolégium
01.08.1930-01.08.1931 velitel 1. pešieho gardového pluku
01.08.1931-01.08.1933 náčelník Náborovej pobočky, Kancelárie vojenskej služby, Ministertva vojny
01.08.1933-01.08.1935 velitel 19. pešej brigády
01.08.1935-08.02.1937 pridelený k 4. divízii
08.02.1937-01.03.1938 velitel pevnosti Shimonoseki
25.03.1938-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

09.09.1935

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/松村正員
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Macumura-Masakazu-t181488#531988Verze : 1
MOD