Main Menu
User Menu

Macumoto, Kanae

Kanae Matsumoto / 松本鼎

     
Příjmení:
Surname:
Macumoto
Jméno:
Given Name:
Kanae
Jméno v originále:
Original Name:
松本鼎 / まつもと・かなえ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
05.01.1856 ?, prefektura Šimane /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
20.01.1928 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Tokijského zálivu
velitel: 1. brigáda polního dělostřelectva
velitel: 3. brigáda polního dělostřelectva
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/松本鼎
URL : https://www.valka.cz/Macumoto-Kanae-t181825#532535Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Macumoto
Jméno:
Given Name:
Kanae
Jméno v originále:
Original Name:
松本鼎 / まつもと・かなえ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.12.1875-DD.12.1878 Vojenská akadémia
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
01.02.1879 podporučík
28.02.1883 poručík
06.10.1887 kapitán
31.08.1894 major
28.10.1899 podplukovník
15.11.1902 plukovník
13.11.1907 generálmajor
03.07.1913 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
15.01.1905-06.07.1906 Velitel : Prapor těžkého dělostřelectva Port Arthur
03.07.1913-11.05.1914 Velitel : Pevnost Tokijského zálivu

Ručně vyplněné položky:
28.04.1887-06.10.1887 Adjutant 3. praporu 2. pluku polného delostrelectva
06.10.1887-28.08.1889 3. prapor 2. pluku polného delostrelectva
28.08.1889-11.04.1891 Adjutant 2. divízia
11.04.1891-31.08.1894 2. pluk polného delostrelectva
31.08.1894-06.10.1896 velitel 2. praporu 1. pluk polného delostrelectva
06.10.1896-28.10.1899 velitel Samostatného praporu polného delostrelectva
28.10.1899-01.05.1903 velitel 12. pluku polného delostrelectva
01.05.1903-10.02.1904 velitel Streleckej školy polného delostrelectva
10.02.1904-15.01.1905 velitel 1. delostrelectva?
15.01.1905-06.07.1906 velitel Praporu ťažkého delostrelectva Port Arthur Commander
06.07.1906-13.11.1907 velitel 10. pluku polného delostrelectva
13.11.1907-15.07.1912 velitel 3. brigády polného delostrelectva
15.07.1912-03.07.1913 velitel 1. brigády polného delostrelectva
03.07.1913-11.05.1914 velitel Pevnosti Tokyjského zálivu
08.08.1914-DD.MM.RRRR Reserva
01.04.1923-DD.MM.RRRR výslužba
Vyznamenání:
Awards:

20.09.1895

Řád Zlatého luňáka 4. třídy
Order of Golden Kite 4th Class
功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
-

01.04.1906

Řád Vycházejícího slunce 3. třída
3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
-

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

16.05.1914

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/松本鼎
URL : https://www.valka.cz/Macumoto-Kanae-t181825#532544Verze : 1
MOD