Main Menu
User Menu

Macui, Džun

Jun Matsui / 松井順

     
Příjmení:
Surname:
Macui
Jméno:
Given Name:
Džun
Jméno v originále:
Original Name:
松井順 / まつい・じゅん
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
04.09.1878 ?, prefektura Fukui /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
21.08.1961 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Sasebo
velitel: 1. železniční pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/松井順
URL : https://www.valka.cz/Macui-Dzun-t183102#535049Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Macui
Jméno:
Given Name:
Džun
Jméno v originále:
Original Name:
松井順 / まつい・じゅん
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.11.1898 Vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-22.12.1902 Armádna delostrelecká technická škola
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
27.06.1899 podporučík
03.11.1901 poručík
07.09.1904 kapitán
30.11.1910 major
15.11.1916 podplukovník
25.07.1919 plukovník
04.02.1924 generálmajor
01.08.1929 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
04.02.1924-01.05.1924 Velitel : Pevnost Sasebo

Ručně vyplněné položky:
27.06.1899-DD.MM.RRRR 9. ženijný prapor
26.01.1906-13.11.1907 Inštruktor, Armádna delostrelecká technická škola
13.11.1907-19.12.1908 Kanclária vojenskej služby, Ministrstva vojny
19.12.1908-30.11.1910 ? sekcia, Kanclária vojenskej služby, Ministrstva vojny
30.11.1910-14.02.1912 pridelený k Železničnému pluku
14.02.1912-01.06.1918 Inštruktor, Armádna delostrelecká technická škola
01.06.1918-25.09.1918 pridelený k Sekcii armádneho technického dohľadu
10.06.1918-25.09.1918 rada, sekcie armádneho technického dohľadu
25.09.1918-15.04.1919 náčelník sekcie logistickej prepravy? Kwantungskej armády
15.04.1919-16.07.1920 pridelený k armádnemu ženijnému veleniu
16.07.1920-20.07.1921 velitel 1. železničného pluku
20.07.1921-04.02.1924 pridelený k veleniu armádnych fortifikácii
04.02.1924-01.05.1925 velitel pevnosti Sasebo
05.05.1925-01.08.1929 velitel, Armádna delostrelecká technická škola
31.08.1929-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

01.11.1920

Řád Vycházejícího slunce 3. třída
3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
-

04.09.1929

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/松井順
URL : https://www.valka.cz/Macui-Dzun-t183102#535051Verze : 1
MOD