Main Menu
User Menu

Lupoč

okr. Lučenec

     
Název:
Name:
Lupoč
Originální název:
Original Name:
Lupoč
Další názvy:
Other Names:
Lwpoch (1499), Lupocz (1786); maďarsky Lupacs
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Lučenec
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°21'36.65"N 19°32'28.33"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1499
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk ; www.lupoc.ocu.sk
URL : https://www.valka.cz/Lupoc-t126752#429291Verze : 0
MOD