Main Menu
User Menu

Lubeník

okr. Revúca

     
Název:
Name:
Lubeník
Originální název:
Original Name:
Lubeník
Další názvy:
Other Names:
(1427) Lwbnyk, (1435) Lwbenyk, (1554) Lwbonyk Lehota, (1651) Lubownyik, (1808) Lubeník; (1901) Lubenyik, (1906) Lubény, (1919 ) Lubeník; maďarsky Lubenyik.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Revúca
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°39'18.25"N 20°11'48.83"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1427
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk ; www.obeclubenik.sk
URL : https://www.valka.cz/Lubenik-t127009#429927Verze : 0
MOD