Main Menu
User Menu

Letecký park 71, velitelství [1938-1938]

Headquarters of the 71st Aviation Park

     
Název:
Name:
Letecký park 71, velitelství
Originální název:
Original Name:
Letecký park 71, velitelství
Datum vzniku:
Raised/Formed:
27.09.1938
Předchůdce:
Predecessor:
Mobilisační těleso 607 - Mobilisovaný útvar 607-B-1
Datum zániku:
Disbanded:
21.10.1938
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.09.1938-21.10.1938 Úřad letecké služby I. armády
Dislokace:
Deployed:
27.09.1938-02.10.1938 Čakovice, ? /
02.10.1938-08.10.1938 Čáslav, ? /
08.10.1938-15.10.1938 Letňany, ? /
15.10.1938-21.10.1938 Kbely, Kasárny Tomáše G. Masaryka /

Velitel:
Commander:
27.09.1938-21.10.1938 Effenberger, Josef (major technické zbrojní služby letectva)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
27.09.1938-21.10.1938 Letecká pracovní rota 71
27.09.1938-21.10.1938 Sloučené parkové dílny 71
27.09.1938-21.10.1938 Záloha leteckého materiálu 71

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
krycí jméno HADINEC
Zdroje:
Sources:
Fidler, J.: Na zrazeném nebi. Praha 2015.
URL : https://www.valka.cz/Letecky-park-71-velitelstvi-1938-1938-t211013#595072Verze : 3
MOD