Letecké války

Diskuse

Další zajímavá kniha. Je o všech leteckých bitvách, které se uskutečnily ve dvacátém století, ale až po rok 1996. Je zde chronologie všech událostí, které se v tomto období odehrály, ale nejsou to jenom letecké střety, ale i různé jiné informace. Dále tu je slovník se všemi popisi a rozbory jako je např.: Bitva o Británii, Bombardování, Vrtulníky .... . A jako poslední tu je seznam všech významných osob, které se na něčem podíleli. Např.: Tupolev, Dornier, Messerschmitt, Sopwith atd. Další zajímavé čtení.
URL : https://www.valka.cz/Letecke-valky-t8194#23266 Verze : 0
Muzes k tomu prosim psat rovnou i autora, vydavatele a orientacni cenu ? At je to komplet ...
URL : https://www.valka.cz/Letecke-valky-t8194#23274 Verze : 0
Jo jasně. Cenu nevím, protože jsem ji měl pučenou z knihovny. A autora i vydavatele napíšu později, protože teď nejsem doma a nevim to zpaměti.
URL : https://www.valka.cz/Letecke-valky-t8194#23276 Verze : 0
Diskusní příspěvek Faktografický příspěvek
Přílohy

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více