Main Menu
User Menu

Lehôtka

okr. Lučenec

     
Název:
Name:
Lehôtka
Originální název:
Original Name:
Lehôtka
Další názvy:
Other Names:
(1365) Lehota, (1435) Lehotka, (1920) Ľahotka, (1927) Lehôtka; maďarsky Gácslehota, Gácsliger.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Lučenec
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°20'23.38"N 19°32'33.50"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1385
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Obytný dom v strede dediny
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk ; www.obeclehotka.ocu.sk


URL : https://www.valka.cz/Lehotka-t126756#429298Verze : 0
MOD