Main Menu
User Menu

Kuze, Jasokiči

Yasokichi Kuze / 久世弥三吉

     
Příjmení:
Surname:
Kuze
Jméno:
Given Name:
Jasokiči
Jméno v originále:
Original Name:
久世弥三吉 / くぜ・やそきち
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Tojama /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 107. samostatná smíšená brigáda
náčelník štábu: 77. divize
velitel: 44. pěší pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Kuze-Jasokici-t144390#465571Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Kuze
Jméno:
Given Name:
Jasokiči
Jméno v originále:
Original Name:
久世弥三吉 / くぜ・やそきち
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-26.05.1916 vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-DD.MM.1935 armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1916 podporučík
01.08.1940 plukovník
10.06.1945 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
16.07.1945-DD.MM.1945 Velitel : 107. samostatná smíšená brigáda

Ručně vyplněné položky:
01.08.1940-01.10.1940 inštruktor, Vojenská stredná škola
01.10.1940-01.08.1941 pridelený k Náhradnej divízii imperiálnej gardy
01.08.1941-15.02.1943 pridelený k veleniu 11. armády
15.02.1943-01.04.1944 velitel 44. pešieho pluku
01.04.1944-16.07.1945 náčelník štábu 77. divízie
16.07.1945-DD.MM.1945 velitel 107. samostatnej zmiešanej brigády
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Kuze-Jasokici-t144390#465573Verze : 0
MOD