Main Menu
User Menu

Kubota, Takedžiró

Takejiro Kubota / 窪田武二郎

     
Příjmení:
Surname:
Kubota
Jméno:
Given Name:
Takedžiró
Jméno v originále:
Original Name:
窪田武二郎 / くぼた・たけじろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Jamanaši /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 72. brigády
velitel: 11. samostatná obranná jednotka
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Kubota-Takedziro-t172779#513586Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Kubota
Jméno:
Given Name:
Takedžiró
Jméno v originále:
Original Name:
窪田武二郎 / くぼた・たけじろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-26.05.1913 vojenská akadémia
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1913 poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
15.07.1938 plukovník
01.08.1942 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:

01.08.1936-01.11.1937 Adjutant, oddelenie vojenskej pracovnej sily?
01.11.1937-DD.MM.RRRR velitel 27. pluku kavalerie
01.08.1939-01.03.1941 pridelený ku kancelárii vojenskej pracovnej sily?
01.03.1941-01.08.1942 velitel 71. pluku kavalerie
01.08.1942-22.08.1944 velitel plukovného okresu Kobe
22.08.1944-15.04.1945 velitel 72. brigády
15.04.1945-DD.MM.1945 velitel 11. samostatnej obrannej jednotky
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Kubota-Takedziro-t172779#513587Verze : 0
MOD