Main Menu
User Menu

Komise pro vyšetřování leteckých nehod [1990-1992]

Comision for Inquiry Air Crash

     
Název:
Name:
Komise pro vyšetřování leteckých nehod
Originální název:
Original Name:
Komise pro vyšetřování leteckých nehod
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.05.1990
Předchůdce:
Predecessor:
Stálá komise pro vyšetřování leteckých nehod
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1992
Nástupce:
Successor:
Komise pro vyšetřování leteckých nehod
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.05.1990-01.05.1991 Správa letectva Velitelství letectva a protivzdušné obrany státu
01.05.1991-31.12.1992 Správa letectva Velitelství letectva a protivzdušné obrany
Dislokace:
Deployed:
01.05.1990-31.12.1992 Stará Boleslav, Jaselské kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:

01.05.1990-01.02.1992 Klocok, Ján (generálmajor) Ing.
01.02.1992-31.12.1992 Suchý, Stanislav1) (Plukovník)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
1) V době pověřen velením Suchý, Stanislav (plukovník).
Zdroje:
Sources:
www.valka.cz
URL : https://www.valka.cz/Komise-pro-vysetrovani-leteckych-nehod-1990-1992-t239396#661587Verze : 6