Main Menu
User Menu

Kolinovce

okr. Spišská Nová Ves

     
Název:
Name:
Kolinovce
Originální název:
Original Name:
Kolinovce
Další názvy:
Other Names:
(1312) (villa) Colinii, (1317) (villa) Colini, Collini, (1374) Kolenfalua, (1494) Kollendorf, Kolinfalva, (1773) Kolynowcze, (1786) Kolnowce, (1808) Kolenowce, (1920) Kolínovce, (1946) Kolinovce, maďarsky Kolinóc, Kolinfalva, nemecky Kohlsdorf.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Spišská Nová Ves
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°55'42.0"N 20°51'02.72"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1312
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostol rímskokatolícky klasicistický z čias okolo roku 1830
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk ; www.kolinovce.sk
URL CZ: https://www.valka.cz/Kolinovce-t125336#425673Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Spisska-Nova-Ves-t125336#425673Version : 0
MOD