Main Menu
User Menu

Kóko, Jóiči

Yoichi Koko / 江湖要一

     
Příjmení:
Surname:
Kóko
Jméno:
Given Name:
Jóiči
Jméno v originále:
Original Name:
江湖要一 / こうこ・よういち
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Saga /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
-
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/江湖要一
URL : https://www.valka.cz/Koko-Joici-t187671#545768Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Kóko
Jméno:
Given Name:
Jóiči
Jméno v originále:
Original Name:
江湖要一 / こうこ・よういち
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-27.07.1921 Vojenská akadémia
12.12.1930-29.11.1933 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
16.10.1921 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
25.08.1941 plukovník
10.06.1945 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1944-10.06.1945 Velitel : 6. sekce (Západní zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
10.06.1945-19.06.1945 Velitel : 6. sekce (Západní zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
01.08.1939-16.07.1941 vojenský atašé v Brazíli
16.07.1941-19.06.1943 Inštruktor, Armádne vojnové kolégium
19.06.1943-01.04.1944 Starší štábny dôstojník 25th Army
01.04.1944-16.06.1945 náčelník 6. sekce (Západní zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.04.1944-16.06.1945 pridelený k Imperiálnemu hlavnému veleniu
16.06.1945-25.08.1945 náčelník štábu Tokyjskej obrany
16.06.1945-25.08.1945 náčelník štábu Tokyjského okresu
25.08.1945-01.04.1945 Kancelária vojnekej služby Ministertva armády
01.09.1945-13.09.1945 pridelený k veleniu Západného vojenského okresu
13.09.1945-12.11.1945 zástupca náčelník štábu Západného vojenského okresu
12.11.1945-DD.MM.RRRR náčelník Nagasaki prístavnej kancelárie?
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/江湖要一
URL : https://www.valka.cz/Koko-Joici-t187671#545884Verze : 1
MOD