Main Menu
User Menu

Koizumi, Kjódži

Kyoji Koizumi / 小泉恭次

     
Příjmení:
Surname:
Koizumi
Jméno:
Given Name:
Kjódži
Jméno v originále:
Original Name:
小泉恭次 / こいずみ・きょうじ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
02.02.1886 ?, prefektura Jamagata /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
10.12.1946 ?, Tokio /
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 142. divize
velitel: Pevnost Pusan
velitel: 1. brigáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
velitel: 1. pěší pluku císařské gardy
velitel: 16. pěší pluk
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Koizumi-Kjodzi-t145386#467854Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Koizumi
Jméno:
Given Name:
Kjódži
Jméno v originále:
Original Name:
小泉恭次 / こいずみ・きょうじ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR stredná škola Yonezawa
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR regionálna škola Sendai
01.04.1922-31.03.1923 Škola cudzích jazykov v Tokyo
Vojenské vzdělání:
Military Education:
01.12.1904-25.11.1905 vojenská akadémia
13.12.1912-11.12.1915 armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.07.1906 podporučík
21.12.1908 poručík
01.04.1922 major
02.03.1926 podplukovník
01.08.1930 plukovník
01.08.1935 generálmajor
15.07.1938 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
23.05.1932-18.03.1933 Velitel : 16. pěší pluk
15.07.1938-09.03.1939 Velitel : Pevnost zálivu Jinhae

Ručně vyplněné položky:
26.07.1906-23.06.1916 27. peší pluk (náhradné velitelstvo)
23.06.1916-01.06.1918 27. peší pluk (velitel roty?)
01.06.1918-20.04.1921 inštruktor, Vojenská akadémia
20.04.1921-22.07.1922 náhradný náčelník štábu?
22.07.1922-06.08.1923 1. náhradný pluk?
06.08.1923-02.03.1926 29. peší pluk
02.03.1926-15.03.1927 32. peśí pluk
15.03.1927-10.08.1928 velitel detašmánu Tientsin, Čína
10.08.1928-01.08.1930 pridelený k Tokyjskému bezpečnostnému štábu
01.08.1930-23.05.1932 velitel plukovného okresu Nagoya
23.05.1932-18.03.1933 velitel 16. pešieho pluku
18.03.1933-15.03.1935 velitel 1. pluku imperiálnej gardy
15.03.1935-23.03.1936 velitel Vojenskej výcvikovej školy Sendai
23.03.1936-02.08.1937 velitel 1. brigády
02.08.1937-15.07.1938 pridelený k 14. divízi
15.07.1938-09.03.1939 velitel pevnosti Pusan (záliv Chinhae)
09.03.1939-DD.MM.RRRR rezerva
20.03.1939-DD.MM.RRRR výslužba
DD.MM.1945-DD.MM.RRRR znovu povolaný
05.05.1945-25.08.1945 ncelník administratívnej sekcie, Východnej okresnej armády
25.08.1945-DD.MM.RRRR velitel 142. divízie
DD.12.1945-DD.MM.RRRR demobilizovaný
10.12.1946-DD.MM.RRRR sebevražda
Vyznamenání:
Awards:

29.04.1940

Řád Vycházejícího slunce 2. třídy
2nd Class, The Order of the Rising Sun, Gold and Silver Star
旭日重光章 / きょくじつじゅうこうしょう
-

29.04.1940

Řád Zlatého luňáka 2. třídy
Order of Golden Kite 2nd Class
功二級金鵄勲章 / こうにきゅうきんしくんしょう
-

26.09.1973

Velkostuha řádu Vycházejícího slunce
1st Class, Grand Cordon of the Order of the Rising Sun
勲一等旭日大綬章 / くんいっとう きょくじつだいじゅしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Koizumi-Kjodzi-t145386#467861Verze : 0
MOD