Main Menu
User Menu

Kiši, Kóiči

Koichi Kishi / 岸孝一

     
Příjmení:
Surname:
Kiši
Jméno:
Given Name:
Kóiči
Jméno v originále:
Original Name:
岸孝一 / きし・こういち
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Tokušima /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Tsugaru
velitel: 20. pěší pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/岸孝一
URL : https://www.valka.cz/Kisi-Koici-t182438#533645Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Kiši
Jméno:
Given Name:
Kóiči
Jméno v originále:
Original Name:
岸孝一 / きし・こういち
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-22.11.1901 Vojenská akadémia
22.11.1906-03.12.1909 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
23.06.1902 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
17.03.1923 plukovník
08.03.1928 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
08.08.1928-01.08.1929 Velitel : Pevnost Tsugaru

Ručně vyplněné položky:
17.03.1923-04.02.1924 velitel 20. pešieho pluku
04.02.1924-08.03.1928 náčelník štábu 12. divízie
08.03.1928-01.08.1928 velitel Pevnosti Tsugaru
01.08.1929-01.08.1930 pridelený k Armádnej prepravnej sekcii?
29.08.1930-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/岸孝一
URL : https://www.valka.cz/Kisi-Koici-t182438#533651Verze : 1
MOD