Main Menu
User Menu

Kašii, Hideiči

Hideichi Kashii / 香椎秀一

     
Příjmení:
Surname:
Kašii
Jméno:
Given Name:
Hideiči
Jméno v originále:
Original Name:
香椎秀一 / かしい・ひでいち
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
23.02.1874 ?, prefektura Fukuoka /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
13.04.1962 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Yura
velitel: 33. pěší brigáda
velitel: 61. pěší pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/香椎秀一
URL : https://www.valka.cz/Kasii-Hideici-t183394#535740Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Kašii
Jméno:
Given Name:
Hideiči
Jméno v originále:
Original Name:
香椎秀一 / かしい・ひでいち
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-01.01.1895 Vojenská akadémia
10.12.1900-28.11.1903 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
22.05.1895 podporučík
25.10.1897 poručík
31.07.1902 kapitán
22.07.1905 Major
18.10.1911 podplukovník
10.08.1915 plukovník
28.06.1919 generálmajor
04.02.1924 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
28.10.1920-10.05.1922 Velitel : 33. pěší brigáda
04.02.1924-02.03.1926 Velitel : Pevnost Yura

Ručně vyplněné položky:
22.05.1895-01.12.1897 23. peší pluk
01.12.1897-25.11.1898 pridelený k Tsushimskej bezpečnostnej jednotke
25.11.1898-20.12.1900 pridelený k Študentskému zboru Vojenskej akadémie
20.12.1900-05.10.1904 23. peší pluk
05.10.1904-27.11.1904 štábny dôstojník Taiwanská armáda
27.11.1904-22.07.1905 štábny dôstojník 6. divízia
22.07.1905-23.02.1906 velitel ? praporu 5. peší pluk
23.02.1906-30.11.1906 Inštruktor Armádna škola pechoty Toyama
30.11.1906-14.10.1908 pridelený k Generálnemu inšpektoriátu vojenského výcviku
14.10.1908-DD.MM.RRRR vojenský atašé v Rakúsku (vojenský výskum)
21.12.1910-18.02.1912 Inštruktor Armádna škola pechoty Toyama
18.02.1912-22.08.1913 Personálna kancelária Generálneho inšpektoriátu vojenského výcviku
22.08.1913-10.08.1914 47. peší pluk
10.08.1914-21.04.RRRR velitel Plukovného okresu Oita
21.04.1915-05.04.1917 velitel 61. pešieho pluku
05.04.1917-12.04.1919 štábny dôstojník Armády Kanto Miyako Tadashi?
12.04.1919-28.06.1919 štábny dôstojník Kwantungskej armády (reorganizovaná Armáda Kanto Miyako Tadashi)
28.06.1919-28.10.1920 štábny dôstojník pobočky Urashio ?
28.10.1920-10.05.1922 velitel 33. pešej brigády
10.05.1922-04.02.1924 pridelený k veleniu 10. divízie
04.02.1924-02.03.1926 velitel pevnosti Yura
22.03.1926-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 5. třídy
Order of Golden Kite 5th Class
功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
-

01.11.1920

Řád Vycházejícího slunce 2. třídy
2nd Class, The Order of the Rising Sun, Gold and Silver Star
旭日重光章 / きょくじつじゅうこうしょう
-

01.11.1920

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/香椎秀一
URL : https://www.valka.cz/Kasii-Hideici-t183394#535743Verze : 1
MOD