Main Menu
User Menu

Kanemacu, Nariki

Nariki Kanematsu / 兼松成器

     
Příjmení:
Surname:
Kanemacu
Jméno:
Given Name:
Nariki
Jméno v originále:
Original Name:
兼松成器 / かねまつ・なりき
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
22.11.1882 ?, prefektura Aomori /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
13.03.1974 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost ostrova Penghu
velitel: 6. pluk těžkého polního dělostřelectva
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Kanemacu-Nariki-t180298#528985Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Kanemacu
Jméno:
Given Name:
Nariki
Jméno v originále:
Original Name:
兼松成器 / かねまつ・なりき
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.1901-30.11.1903 Vojenská akadémia
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
12.02.1904 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.08.1931 plukovník
07.03.1936 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
07.03.1936-01.03.1937 Velitel : Pevnost Pescadores

Ručně vyplněné položky:
01.08.1930-11.04.1932 náčelník sekcie polného výstrojného materiálu 19. divízie
11.04.1932-01.08.1933 velitel 6. pluku ťažkého polného delostrelectva
01.08.1933-07.03.1936 inštruktor, Vojenská škola Toyohashi
07.03.1936-01.03.1937 velitel pevnosti ostrova Penghu
29.03.1937-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Kanemacu-Nariki-t180298#529000Verze : 0
MOD