Kaneko, Naoši

Naoshi Kaneko / 金子直

     
Příjmení:
Surname:
Kaneko
Jméno:
Given Name:
Naoši
Jméno v originále:
Original Name:
金子直 / かねこ・なおし
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
14.07.1878 ?, prefektura Fukui /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
17.05.1931 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 3. brigáda těžkého polního dělostřelectva
velitel: 10. pluk polního dělostřelectva
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/金子直
URL : https://www.valka.cz/Kaneko-Naosi-t184579#538622Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Kaneko
Jméno:
Given Name:
Naoši
Jméno v originále:
Original Name:
金子直 / かねこ・なおし
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.11.1898 Vojenská akadémia
22.11.1906-03.12.1909 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
27.06.1899 podporučík
03.11.1901 poručík
02.08.1904 kapitán
30.11.1910 major
02.05.1916 podplukovník
15.04.1919 plukovník
06.08.1923 generálmajor
10.08.1928 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
20.07.1921-06.08.1923 Velitel : 3. sekce (pevnosti) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
27.06.1899-21.11.1903 8. pluk polného delostrelectva
21.11.1903-DD.MM.RRRR pridelený k študentskému zboru Vojenskej akadémie
16.04.1906-15.05.1906 5. pluk polného delostrelectva
15.05.1906-08.12.1906 Inštruktor, Armádna škola delostreleckej strelby
08.12.1906-10.12.1909 5. pluk polného delostrelectva
10.12.1909-26.06.1914 pridelený k Generálnemu štábu
09.01.1912-26.06.1914 Sekcia Armádneho technického dohladu
26.01.1912-20.01.1913 Inštruktor, Armádna vojneksá zdravotná škola
06.12.1912-26.06.1914 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
26.06.1914-22.02.1916 Inštruktor, Armádna škola delostreleckej strelby
22.02.1916-30.09.1918 Sekcia Armádneho technického dohladu
30.09.1918-15.04.1919 výskumný team, Armádna škola pechoty
15.04.1919-20.07.1921 velitel 10. pluku polného delostrelectva
20.07.1921-06.08.1923 náčelník 3. sekce (pevnosti) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
06.08.1921-06.08.1923 štábny dôstojník, Námorné velitelstvo
18.08.1921-06.08.1923 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
06.08.1923-04.02.1924 velitel 3. brigády polného delostrelectva
04.02.1924-02.03.1926 riaditel vzdelávania Armádna škola strelby polného delostrelectva
02.03.1926-10.08.1928 riaditel Armádnej školy ťažkého delostrelectva
29.08.1929-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

01.11.1920

Řád Vycházejícího slunce 3. třída
3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
-

30.07.1928

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/金子直
URL : https://www.valka.cz/Kaneko-Naosi-t184579#538628Verze : 1
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!