Main Menu
User Menu
Reklama

Jaroslav "Scotty" Šícha

Diskuse
Komentáře k článkům tohoto autora ...
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#7614Verze : 0
MOD
Opravdu vynikající stať. Mimo jiné ukazuje, že podceňovat mezikulturní rozdíly se těžce nevyplácí. Stačilo se těch vojáků jenom zeptat, co jim vadí, a mazat ty náboje něčím jiným. #Usa
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#8547Verze : 0
To sagittarius : děkuji za uznání, připravuji ještě samostatnou obrazovou přílohu ke článku.
Jinak stejná myšlenka, tedy zeptat se oněch vojáků na jiné mazání, prý skutečně jisté důstojníky v Indii napadla, ale návrh byl zamítnut. Možná by to vše dopadlo jinak, ale třeba by se našla jiná záminka ke vzpouře, jak už to bývá. Chtěl jsem svým článkem především ukázat, že tolik omílaná fráze o "Povstání indického lidu proti britské nadvládě" nebyla opravdu ničím jiným, než prachobyčejnou vzpourou. Stačí jen pročíst kvalitní a nekomunistické podklady, vycházející ve světě.
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#8686Verze : 0
Ano, cekani se bohate vyplatilo ! Moc pekny clanek, scotty ! Rozdelil jsem je na dve casti, ta druha tu bude opet za tyden ...
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#19923Verze : 0
MOD
Děkuji, Adminku, jsem rád, že se líbí. Very Happy To rozdělení je v pořádku, já to tak původně chtěl dělit, ale nakonec to bylo odesláno vcelku.
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#19927Verze : 0
To Bernat : díky za upozornění, vloudil se šotek. Stará informace o počtu byla psána podle údajů z doby před redukcí z roku 1998, ve druhé části článku to bude uvedeno na pravou míru. Z ropných států uvádí Gurkhy jen zmíněný sultanát Brunei.
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#20228Verze : 0
Článek Označení britskýh vozidel I. - solidní, přehledně odvedená práce, která umožní dobrou orientaci při zařazení konkrétní bojové techniky k jednotce. Velice dobrá pomůcka pro badatele, kitaře i ostatní veřejnost zajímající se problematikou vojenské techniky a nejenom jí.


Těším se na pokračování Idea .
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#41492Verze : 0
To Fridrich : děkuji mnohokráte za slova uznání Very Happy , ta však nepatří ani zdaleka pouze mé maličkosti. Nebýt Adminova grafického ztvárnění symbolů, jenž se velmi skromně uvedl na konci článku, sám bych s tím moc nehnul, tímto bych mu já sám taktéž ještě jednou poděkoval Very Happy . Označování britských vozidel je, jak jistě vyplynulo z článku, dost svérázné a místy i nelogické (ti, kdož se vyznají v poměrně jednoduchém označování amerických vozidel, se jistě nestačili divit), proto budu rád, když tohle trochu pomůže ke zpřehlednění. Další části budou brzy následovat Very Happy
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#41503Verze : 0
Omlouvám se a pochopitelně se připojuji s vyjádřením uznání Adminovi.


Člověk častokrát potřebuje další pomoci a podaná ruka je velice vítána.
Sám dobře znám Exclamation
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#41579Verze : 0
Scotty: Můžeš prosím uvést prameny, ze kterých jsi čerpal na článek o Salazarovi? V tématu WW2/Portugalsko ve WW2 jsme si nějak nemohli ujasnit, zda bylo ve WW2 Portugalsko vůči Japonsku neutrální nebo ve válečném stavu. Ty v článku tvrdíš, že spolu byly tyto státy ve válce.
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#130173Verze : 0
Výborný článek, který mi udělal radost. O Kukri jsem hodně slyšel ale konečně to mám pěkně ucelené. Loni jsem si ho chtěl dokonce koupit z čehož nakonec sešlo. Velice toho lituji a tento článek mě v tom jen utvrdil.
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#230474Verze : 0