Jaroslav "Scotty" Šícha

Diskuse

Komentáře k článkům tohoto autora ...
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#7614 Verze : 0
Opravdu vynikající stať. Mimo jiné ukazuje, že podceňovat mezikulturní rozdíly se těžce nevyplácí. Stačilo se těch vojáků jenom zeptat, co jim vadí, a mazat ty náboje něčím jiným. #Usa
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#8547 Verze : 0
To sagittarius : děkuji za uznání, připravuji ještě samostatnou obrazovou přílohu ke článku.
Jinak stejná myšlenka, tedy zeptat se oněch vojáků na jiné mazání, prý skutečně jisté důstojníky v Indii napadla, ale návrh byl zamítnut. Možná by to vše dopadlo jinak, ale třeba by se našla jiná záminka ke vzpouře, jak už to bývá. Chtěl jsem svým článkem především ukázat, že tolik omílaná fráze o "Povstání indického lidu proti britské nadvládě" nebyla opravdu ničím jiným, než prachobyčejnou vzpourou. Stačí jen pročíst kvalitní a nekomunistické podklady, vycházející ve světě.
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#8686 Verze : 0
Ano, cekani se bohate vyplatilo ! Moc pekny clanek, scotty ! Rozdelil jsem je na dve casti, ta druha tu bude opet za tyden ...
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#19923 Verze : 0
Děkuji, Adminku, jsem rád, že se líbí. Very Happy To rozdělení je v pořádku, já to tak původně chtěl dělit, ale nakonec to bylo odesláno vcelku.
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#19927 Verze : 0
To Bernat : díky za upozornění, vloudil se šotek. Stará informace o počtu byla psána podle údajů z doby před redukcí z roku 1998, ve druhé části článku to bude uvedeno na pravou míru. Z ropných států uvádí Gurkhy jen zmíněný sultanát Brunei.
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#20228 Verze : 0
Článek Označení britskýh vozidel I. - solidní, přehledně odvedená práce, která umožní dobrou orientaci při zařazení konkrétní bojové techniky k jednotce. Velice dobrá pomůcka pro badatele, kitaře i ostatní veřejnost zajímající se problematikou vojenské techniky a nejenom jí.


Těším se na pokračování Idea .
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#41492 Verze : 0
To Fridrich : děkuji mnohokráte za slova uznání Very Happy , ta však nepatří ani zdaleka pouze mé maličkosti. Nebýt Adminova grafického ztvárnění symbolů, jenž se velmi skromně uvedl na konci článku, sám bych s tím moc nehnul, tímto bych mu já sám taktéž ještě jednou poděkoval Very Happy . Označování britských vozidel je, jak jistě vyplynulo z článku, dost svérázné a místy i nelogické (ti, kdož se vyznají v poměrně jednoduchém označování amerických vozidel, se jistě nestačili divit), proto budu rád, když tohle trochu pomůže ke zpřehlednění. Další části budou brzy následovat Very Happy
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#41503 Verze : 0
Omlouvám se a pochopitelně se připojuji s vyjádřením uznání Adminovi.


Člověk častokrát potřebuje další pomoci a podaná ruka je velice vítána.
Sám dobře znám Exclamation
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#41579 Verze : 0
Scotty: Můžeš prosím uvést prameny, ze kterých jsi čerpal na článek o Salazarovi? V tématu WW2/Portugalsko ve WW2 jsme si nějak nemohli ujasnit, zda bylo ve WW2 Portugalsko vůči Japonsku neutrální nebo ve válečném stavu. Ty v článku tvrdíš, že spolu byly tyto státy ve válce.
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#130173 Verze : 0
Výborný článek, který mi udělal radost. O Kukri jsem hodně slyšel ale konečně to mám pěkně ucelené. Loni jsem si ho chtěl dokonce koupit z čehož nakonec sešlo. Velice toho lituji a tento článek mě v tom jen utvrdil.
URL : https://www.valka.cz/Jaroslav-Scotty-Sicha-t2246#230474 Verze : 0
Diskusní příspěvek Faktografický příspěvek
Přílohy

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více