Main Menu
User Menu

Jarabá

okr. Brezno

     
Název:
Name:
Jarabá
Originální název:
Original Name:
Jarabá
Další názvy:
Other Names:
Jaraba (1540), Jeroba (1563), Jeraba (1786), Jaraba (1803)
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Brezno
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°53'24.1"N 19°41'18.94"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1540
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk ; www.jaraba.sk
URL CZ: https://www.valka.cz/Jaraba-t126257#428323Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Brezno-t126257#428323Version : 0
MOD