Main Menu
User Menu

Jamamoto, Hajaši

Hayashi Yamamoto / 山本敏

     
Příjmení:
Surname:
Jamamoto
Jméno:
Given Name:
Hajaši
Jméno v originále:
Original Name:
山本敏 / やまもと・はやし
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Išikawa /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Škola Nakano
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
http://sakurataro.org/db/山本敏
URL : https://www.valka.cz/Jamamoto-Hajasi-t188455#547397Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Jamamoto
Jméno:
Given Name:
Hajaši
Jméno v originále:
Original Name:
山本敏 / やまもと・はやし
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-26.05.1920 Vojenská akadémia
24.12.1926-29.11.1929 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1920 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.08.1940 plukovník
01.08.1944 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
19.03.1945-02.09.1945 Velitel : Armádní škola Nakano

Ručně vyplněné položky:
16.01.1939-01.12.1942 pridelený k Generálnemu štábu (Berlin Resident)
01.12.1942-25.03.1943 Inštruktor, Hamamatsu armádna letecká škola
25.03.1943-07.01.1944 hlavný inžinier svetiel?
07.01.1944-22.11.1944 štábny dôstojník (Guerilla) Južnej armády
22.11.1944-01.02.1945 štábny dôstojník 13. armáda
01.02.1945-19.03.1945 zástupca náčelníka štábu 13. armáda
19.03.1945-DD.09.1945 riaditel Škola Nakano
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://sakurataro.org/db/山本敏
URL : https://www.valka.cz/Jamamoto-Hajasi-t188455#547401Verze : 1
MOD