Išikawa, Renpei

Renpei Ishikawa / 石川漣平

     
Příjmení:
Surname:
Išikawa
Jméno:
Given Name:
Renpei
Jméno v originále:
Original Name:
石川漣平 / いしかわ・れんぺい
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
21.02.1879 Kazuno /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
06.03.1946 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 4. brigáda těžkého polního dělostřelectva
náčelník štábu: 13. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/石川漣平
URL : https://www.valka.cz/Isikawa-Renpei-t184070#537520Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Išikawa
Jméno:
Given Name:
Renpei
Jméno v originále:
Original Name:
石川漣平 / いしかわ・れんぺい
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.11.1898 Vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-22.12.1902 Armádne delostrelecká technická škola
22.11.1906-03.12.1909 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
27.06.1899 podporučík
03.11.1901 poručík
15.12.1904 kapitán
09.02.1911 major
15.11.1916 podplukovník
10.08.1920 plukovník
04.02.1924 generálmajor
01.08.1929 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
25.07.1919-10.08.1920 Velitel : 3. pluk těžkého dělostřelectva
10.08.1920-01.04.1921 Velitel : 3. pluk těžkého dělostřelectva

Ručně vyplněné položky:
27.06.1899-DD.MM.RRRR 1. rota, delostrelecký prapor pevnosti Geiyo
26.12.1903-24.04.1906 Adjutant delostrelecký prapor pevnosti Geiyo
24.04.1906-21.12.1908 pridelený k Pluku delostrelectva pevnosti zálivu Hiroshima
10.12.1909-16.03.1912 štábny dôstojník Pluku delostrelectva pevnosti zálivu Hiroshima
16.03.1912-21.04.1915 Inštruktor, Armádna delostrelecká technická škola
21.04.1915-15.11.1916 štábny dôstojník 7. divízia
15.11.1916-25.07.1919 Inštruktor, Armádna škola strelby ťažkého delostrelectva
15.11.1916-24.07.1918 velitel výcvikového praporu Armádna škola strelby ťažkého delostrelectva
26.12.1916-25.07.1919 sekcia armádneho technického dozoru
25.07.1919-01.04.1921 velitel 3. pluk ťažkého delostrelectva
01.04.1921-06.08.1923 štábny dôstojník Delostreleckého auditu
06.08.1923-04.02.1924 náčelník štábu 13. divízie
04.02.1924-02.03.1926 Riaditel školy ťažkého delostrelectva
02.03.1926-08.03.1928 pridelený k auditu delostrelectva
08.03.1928-01.08.1929 velitel 4. bigády ťažkého delostrelectva
01.08.1929-01.08.1930 Riaditel školy ťažkého delostrelectva
01.08.1930-01.08.1931 Riaditel Armádnej delostreleckej technickej školy
29.08.1931-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 5. třídy
Order of Golden Kite 5th Class
功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
-

25.10.1929

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
rozpracované
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/石川漣平
URL : https://www.valka.cz/Isikawa-Renpei-t184070#537540Verze : 2
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!