Main Menu
User Menu

Inagawa, Naoe

Naoe Inagawa / 稲川直衛

     
Příjmení:
Surname:
Inagawa
Jméno:
Given Name:
Naoe
Jméno v originále:
Original Name:
稲川直衛 / いながわ・なおえ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.1896 Niigata /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.1949 Niigata /
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 7. samostatná smíšená brigáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Inagawa-Naoe-t143284#462794Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Inagawa
Jméno:
Given Name:
Naoe
Jméno v originále:
Original Name:
稲川直衛 / いながわ・なおえ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
-
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-31.05.1907 vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR vojenské štábne kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.12.1907 podporučík
01.08.1936 plukovník
01.08.1939 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
09.03.1940-01.03.1941 Velitel : 7. samostatná smíšená brigáda

Ručně vyplněné položky:
01.05.1935-01.08.1936 velitel 78. pešiej pohraničnej obrannej jednotky, 78. pešieho pluku
01.08.1936-09.03.1939 velitel plukovného okresu Kochi
09.03.1939-09.03.1939 náčelník štábu 11. náhradnej divízie
09.03.1940-01.03.1941 velitel 7. nezávislej zmiešanej brigády
01.03.1941-30.04.1941 severné velitelstvo
30.04.1941-DD.07.1944 rezerva
14.07.1944-22.02.1945 velitel 42. bezpečnostnej jednotky?
22.02.1945-DD.MM.RRRR náčelník administratívnej sekcie Kosiyu divizného okresu
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Inagawa-Naoe-t143284#462797Verze : 0
MOD