Main Menu
User Menu

Idogawa, Tacuzó

Tatsuzo Idogawa / 井戸川辰三

     
Příjmení:
Surname:
Idogawa
Jméno:
Given Name:
Tacuzó
Jméno v originále:
Original Name:
井戸川辰三 / いとがわ・たつぞう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
21.12.1869 ?, prefektura Mijazaki /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
24.05.1943 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Yura
velitel: 13. divize
velitel: 2. gardová brigáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/井戸川辰三
URL : https://www.valka.cz/Idogawa-Tacuzo-t183353#535653Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Idogawa
Jméno:
Given Name:
Tacuzo
Jméno v originále:
Original Name:
井戸川辰三 / いとがわ・たつぞう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
21.05.1909-DD.MM.RRRR štúdium v UK
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-26.07.1890 Vojenská akadémia
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.03.1891 podporučík
29.06.1894 poručík
15.12.1897 kapitán
14.12.1904 major
05.06.1909 podplukovník
31.08.1913 plukovník
24.07.1918 generálmajor
15.06.1922 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
24.07.1918-12.05.1920 Velitel : 39. pěší brigáda
15.08.1922-06.08.1923 Velitel : Pevnost Yura

Ručně vyplněné položky:
26.03.1891-15.04.1891 24. peší pluk
15.04.1891-09.03.1896 3. gardový peší pluk
09.03.1896-15.12.1897 Adjutant ? praporu 3. gardový peší pluk
15.12.1897-21.01.1898 3. gardový peší pluk
21.01.1898-DD.07.1904 pridelený k Generálnemu štábu
DD.02.1904-DD.07.1904 pridelený k Imperiálnemu hlavnému velitelstvu
DD.07.1904-DD.11.1905 pridelený k veleniu Manchurijskej armády
DD.03.1905-DD.11.1905 vojenský dôstojník prefektury Xinmin
DD.11.1905-01.09.1906 pridelený k veleniu guvernéra Kanto
01.09.1906-12.10.1906 pridelený k armáde Miyako Tadashi?
12.10.1906-27.12.1906 pridelený k Generálnemu štábu
27.12.1906-01.06.1907 3. peší pluk
01.06.1907-13.11.1907 velitel ? praporu 11. peší pluk
13.11.1907-DD.MM.RRRR Adjutant sekcie Tokyo Eiju?
30.06.1911-22.02.1912 59. peší pluk
22.02.1912-20.07.1912 pridelený k Generálnemu štábu
20.07.1912-31.08.1913 pridelený k Ministertvu vojny
31.08.1913-12.04.1915 velitel plukovného okresu Hongo
12.04.1915-01.04.1916 velitel 62. pešieho pluku
01.04.1916-06.08.1917 pridelený k Generálnemu štábu
06.08.1917-24.07.1918 velitel 3. gardového pešieho pluku
24.07.1918-12.05.1920 velitel 39. pešej brigády
12.05.1920-28.06.1921 velitel 2. gardovej pešej brigády
28.06.1921-15.06.1922 pridelený k veleniu 1. divízie
15.06.1922-06.08.1923 velitel pevnosti Yura
06.08.1923-01.05.1925 velitel 13. divízie
25.05.1925-DD.MM.RRRR Reserva
01.04.1936-DD.MM.RRRR výslužba
Vyznamenání:
Awards:

20.12.1895

Řád Zlatého luňáka 5. třídy
Order of Golden Kite 5th Class
功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
-

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 4. třídy
Order of Golden Kite 4th Class
功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
-

01.11.1920

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/井戸川辰三
URL : https://www.valka.cz/Idogawa-Tacuzo-t183353#535656Verze : 1
MOD