Main Menu
User Menu

III. sbor [1943-1945]

III Corps / III Hadtest


MAĎARSKÉ KRÁLOVSTVÍ III HADTEST
III. ARMÁDNÍ SBOR
Datum vzniku DD.05.1943
Předchůdce ---
Datum zániku 03.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství
Dislokace
Velitelé 05.1943-08.1944 Bakay Szilárd
08.1944-10.1944 Aggteléky Béla
10.1944-11.1944 Hollószy-Kuthy László
11.1944-01.1945 Vasváry József
01.1945-03.1945 Horváth Ferenc
Podřízená velitelství
Podřízená tělesa
Podřízené oddíly
Literatura Kliment, Charles K. - Bernád, Dénes: Maďarská armáda 1919-1945. Praha, Naše vojsko 2007.
URL CZ: https://www.valka.cz/III-sbor-1943-1945-t19250#260466Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/III-Corps-III-Hadtest-t19250#260466Version : 0
MOD