Main Menu
User Menu

I. oddíl Dělostřeleckého pluku 37 [1935-1945]

1st Battalion, 37th Artillery Regiment

I. Abteilung / Artillerie-Regiment 37

     
Název:
Name:
I. oddíl Dělostřeleckého pluku 37
Originální název:
Original Name:
I. Abteilung / Artillerie-Regiment 37
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.10.1935
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.10.1935-08.05.1945 Dělostřelecký pluk 1
Dislokace:
Deployed:
15.10.1935-DD.MM.RRRR Insterburg, ? /

Velitel:
Commander:
15.10.1935-01.10.1937 Krause, Johannes (Oberstleutnant)
01.10.1937-15.08.1939 Frankewitz, Bruno (Oberstleutnant)
DD.MM.RRRR-04.01.1943 Bockamp, Paul (Oberstleutnant)
04.01.1943-DD.MM.RRRR Münstermann, ? (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Georg Tessin: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
www.balsi.de
URL : https://www.valka.cz/I-oddil-Delostreleckeho-pluku-37-1935-1945-t246464#681349Verze : 0
MOD