Main Menu
User Menu

Hrádek Drnholec

hradiště

     
Název:
Name:
Hrádek Drnholec
Další názvy:
Other Names:
Hrádek u Drnholce
Typ:
Style:
hradiště
Stav:
Condition:
nepatrné zbytky
Přístupnost:
Accessibility:
volně přístupno
Obec:
Municipality:
Drnholec
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°51'38.27"N 16°27'18.55"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.RRRR
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
Hrad a zámek Drnholec
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://www.hrady.cz/index.php?OID=995
URL : https://www.valka.cz/Hradek-Drnholec-t191072#551989Verze : 1