Main Menu
User Menu

Hrad u Hostíkovic

zřícenina hradu

     
Název:
Name:
Hrad u Hostíkovic
Další názvy:
Other Names:
Milčany I
Typ:
Style:
hrad
Stav:
Condition:
zřícenina
Přístupnost:
Accessibility:
volně přístupno
Obec:
Municipality:
Hostíkovice
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°37'36.94"N 14°28'30.57"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.1366
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
Hrad (nejpravděpodobněji) byl značně poškozen těžbou kamene a následně úpravou prostoru na rybník.
Je přístupný nejlépe v zimě, přes sezonu spíš ne.
Zdroje:
Sources:
http://www.hrady.cz/index.php?OID=3878
URL : https://www.valka.cz/Hrad-u-Hostikovic-t197033#566423Verze : 1