Main Menu
User Menu

Hlavní polní velitelství 670 [1940-1944]

670th High Field Command

Oberfeldkommandantur 670 (OFK 670)

     
Název:
Name:
Hlavní polní velitelství 670
Originální název:
Original Name:
Oberfeldkommandantur 670
Datum vzniku:
Raised/Formed:
28.03.1940
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelství armádní týlové oblasti 670
Datum zániku:
Disbanded:
10.11.1944
Nástupce:
Successor:
Velitelství armádní týlové oblasti 533
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
06.06.1940-16.07.1944 Vojenské velitelství Belgie-Severní Francie
16.07.1944-13.09.1944 Velitelství branné moci Belgie-Severní Francie
Dislokace:
Deployed:
06.06.1940-13.09.1944 Lille, ? /

Velitel:
Commander:
28.03.1940-15.11.1942 Niehoff, Heinrich (Generalleutnant)
15.12.1942-10.06.1943 Daser, Wilhelm (Generalmajor)
10.06.1943-11.09.1944 Bertram, Georg (Generalleutnant)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Georg Tessin: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Hlavni-polni-velitelstvi-670-1940-1944-t214050#601682Verze : 0
MOD