Main Menu
User Menu

Hlavní polní velitelství 603 [1943-1944]

603rd High Field Command

Oberfeldkommandantur 603 (OFK 603)

     
Název:
Name:
Hlavní polní velitelství 603
Originální název:
Original Name:
Oberfeldkommandantur 603
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1943
Předchůdce:
Predecessor:
Feldkommandantur 603
Datum zániku:
Disbanded:
14.10.1944
Nástupce:
Successor:
Divize ke zvláštnímu použití 603
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1943-22.09.1944 Vojenský okruh Generalgouvernement
22.09.1944-14.10.1944 Velitelství armádní oblasti Generalgouvernement
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
21.07.1943-11.08.1944 Detmering, Rolf (Generalleutnant)
12.08.1944-14.10.1944 Müller, Erich (Generalleutnant)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Georg Tessin: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Hlavni-polni-velitelstvi-603-1943-1944-t214046#601674Verze : 1
MOD