Main Menu
User Menu

Hlavní polní velitelství 393 [1940-1944]

393rd High Field Command

Oberfeldkommandantur 393 (OFK 393)

     
Název:
Name:
Hlavní polní velitelství 393
Originální název:
Original Name:
Oberfeldkommandantur 393
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1940
Předchůdce:
Predecessor:
štáb 393. pěší divize
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.1944
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1940-16.12.1941 Vojenské velitelství Generální gouvernement
23.12.1941-DD.MM.1944 Velitelství branné moci Ukrajina
Dislokace:
Deployed:
01.08.1940-16.12.1941 Varšava, ? /
DD.01.1942-DD.01.1943 Kijev, ? /
DD.01.1943-23.12.1943 Bila Cerkva, ? /
DD.01.1944-DD.MM.1944 Kijev, ? /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Hlavni-polni-velitelstvi-393-1940-1944-t213813#601004Verze : 0
MOD