Main Menu
User Menu

Hirajama, Šigeru

Shigeru Hirayama / 平山繁

     
Příjmení:
Surname:
Hirajama
Jméno:
Given Name:
Šigeru
Jméno v originále:
Original Name:
平山繁 / ひらやま・しげる
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
27.11.1882 ?, prefektura Fukuoka /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
02.12.1956 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Sasebo
velitel 1. brigáda těžkého polního dělostřelectva
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/平山繁
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Hirajama-Sigeru-t183190#535370Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Hirajama
Jméno:
Given Name:
Šigeru
Jméno v originále:
Original Name:
平山繁 / ひらやま・しげる
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-30.11.1910 Vojenská akadémia
25.12.1909-25.11.1912 Armádne vojenské kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
12.02.1904 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
08.03.1928 plukovník
08.08.1932 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
27.06.1932-08.08.1932 Velitel : Pevnost Sasebo
08.08.1932-01.08.1933 Velitel : Pevnost Sasebo

Ručně vyplněné položky:
08.03.1928-01.08.1930 pridelený k 1. divízii
01.08.1930-27.06.1932 velitel 25. pluku polného delostrelectva
27.06.1932-01.08.1933 velitel pevnosti Sasebo
01.08.1933-15.03.1935 velitel 1. brigády ťažkého polného delostrelectva
15.03.1935-02.12.1935 pridelený k 14. divízii
26.12.1935-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/平山繁
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Hirajama-Sigeru-t183190#535375Verze : 1
MOD