Main Menu
User Menu

Higaši, Otohiko

Otohiko Higashi / 東乙彦

     
Příjmení:
Surname:
Higaši
Jméno:
Given Name:
Otohiko
Jméno v originále:
Original Name:
東乙彦 / ひがし・おとひこ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
09.07.1870 ?, prefektura Jamaguči /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
13.10.1936 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník štábu: 4. divize
velitel: Pevnost Keelung
velitel: Pevnost Shimonoseki
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/東乙彦;
URL : https://www.valka.cz/Higasi-Otohiko-t178364#524530Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Higaši
Jméno:
Given Name:
Otohiko
Jméno v originále:
Original Name:
東乙彦 / ひがし・おとひこ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.07.1893 vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-28.11.1896 Vojenská delostrelecká technická škola
28.12.1897-20.12.1900 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
07.03.1894 podporučík
22.04.1895 poručík
25.10.1897 kapitán
09.12.1903 major
13.11.1907 podplukovník
15.01.1913 plukovník
06.08.1917 generálmajor
15.08.1922 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
15.08.1922-06.08.1923 Velitel : Pevnost Shimonoseki

Ručně vyplněné položky:
07.03.1894-05.11.1896 Pluk polného delostrelectva Imperiálnej gardy
05.11.1896-DD.MM.RRRR 1. prapor 12. pluku polného delostrelectva
03.06.1901-09.12.1903 pridelený ku Generálnemu štábu
09.12.1903-DD.MM.RRRR vojenský dôstojník v Britskej Indii
02.02.1906-DD.MM.RRRR pridelený ku Generálnemu štábu
26.06.1906-DD.MM.RRRR inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
06.09.1906-30.07.1907 polný adjutant gen. Princ SadaAi
08.12.1907-DD.MM.RRRR inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
24.04.1908-21.12.1908 pridelený ku Generálnemu štábu
21.12.1908-DD.MM.RRRR vojenský atašé na Britskej ambasáde
24.12.1910-09.09.1911 6. pluk polného delostrelectva
09.09.1911-DD.MM.RRRR velitel 8. pluku polného delostrelectva
27.03.1915-06.08.1917 náčelník štábu 4. divízie
06.08.1917-19.08.1919 velitel pevnosti Keelung
19.08.1919-20.11.1918 náčelník štábu Generálneho guvernéra Taiwanu
20.11.1918-15.08.1922 vojenský dôstojník na Čínskom dvore
15.08.1922-06.08.1923 velitel pevnosti Shimonoseki
06.08.1923-DD.MM.RRRR rezerva
Vyznamenání:
Awards:

01.11.1920

Řád Zlatého luňáka 2. třídy
Order of Golden Kite 2nd Class
功二級金鵄勲章 / こうにきゅうきんしくんしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/東乙彦;
URL : https://www.valka.cz/Higasi-Otohiko-t178364#524766Verze : 0
MOD