Main Menu
User Menu

Hazlov

Hazlov

     
Název:
Name:
Hazlov
Originální název:
Original Name:
Hazlov
Další názvy:
Other Names:
Haslau
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Okres Cheb
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°09'24.46"N 12°16'30.51"E
Místní části:
Local Municipalities:
Polná
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1224
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
kostel Povýšení Svatého Kříže, hrad Hazlov
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.obechazlov.cz/
URL CZ: https://www.valka.cz/Hazlov-t184766#539120Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Hazlov-t184766#539120Version : 0
MOD