Main Menu
User Menu

Hajaši, Tadahiko

Tadahiko Hayashi / 林忠彦

     
Příjmení:
Surname:
Hajaši
Jméno:
Given Name:
Tadahiko
Jméno v originále:
Original Name:
林忠彦 / はやし・ただひこ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
podplukovník
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Hirošima /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
23.07.1944 ?, prefektura Okinawa /
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník štábu: 32. armáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/林忠彦;
URL : https://www.valka.cz/Hajasi-Tadahiko-t176222#519940Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Hajaši
Jméno:
Given Name:
Tadahiko
Jméno v originále:
Original Name:
林忠彦 / はやし・ただひこ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-11.07.1933 vojenská akadémia
11.06.1938-17.06.1940 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
20.10.1933 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
15.10.1941 major
24.07.1944 podplukovník (in memoriam)
Průběh vojenské služby:
Military Career:

06.11.1941-29.08.1942 pridelený k štábu 25. armády
29.08.1942-27.01.1943 pridelený k Imperiálnemu veleniu, oddelenie (17. armáda)
27.01.1943-02.08.1943 Imperiálne vrchné velenie (Operácie), Pobočka armádního spravodajství Imperiálního velitelství
02.08.1943-26.06.1944 pridelený k Armádnemu vojnovému kolégiu
26.06.1944-24.07.1944 náčelník štábu 32. armády? (letectvo?)
24.07.1944-DD.MM.RRRR KIA
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/林忠彦;
URL : https://www.valka.cz/Hajasi-Tadahiko-t176222#519941Verze : 0
MOD