Main Menu
User Menu

Góda, Kanejasu

Kaneyasu Goda / 郷田兼安

     
Příjmení:
Surname:
Góda
Jméno:
Given Name:
Kanejasu
Jméno v originále:
Original Name:
郷田兼安 / ごうだ・かねやす
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
30.11.1879 ?, prefektura Kagošima /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
10.12.1941 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 11. pěší pluk
velitel: 33. pěší brigáda
velitel: Pevnost Hoyo
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Goda-Kanejasu-t179358#526635Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Góda
Jméno:
Given Name:
Kanejasu
Jméno v originále:
Original Name:
郷田兼安 / ごうだ・かねやす
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-21.11.1900 vojenská akadémia
22.11.1906-03.12.1909 Armádne vojnovékolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.06.1901 podporučík
18.11.1903 poručík
27.06.1905 kapitán
17.01.1914 major
24.07.1918 podplukovník
08.02.1922 plukovník
28.07.1926 generálmajor
01.08.1931 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1929-01.08.1931 Velitel : Pevnost Hójo

Ručně vyplněné položky:
25.06.1901-DD.MM.RRRR 2. peší pluk
26.12.1906-DD.MM.RRRR 50. peší pluk
25.01.1910-05.12.1913 štáb 11. divízia
05.12.1913-12.01.1914 pridelený k Generálnemu štábu (Fuzhou resident)
12.01.1914-DD.MM.RRRR Staff China Detachenemt?
15.09.1916-15.11.1916 pridelený k Generálnemu štábu
15.11.1916-06.08.1917 3. peší pluk
06.08.1917-01.06.1918 velitel ? praporu 3. peší pluk
01.06.1918-10.08.1920 Inštruktor, Vojenská škola pechoty
10.08.1920-08.02.1922 Personálne oddelenie, Komisár vzdelávania
08.02.1922-15.10.1923 štáb Taiwanskej armády
15.10.1923-01.05.1925 velitel 11. pešieho pluku
01.05.1925-10.07.1925 pridelený k 5. divízii
10.07.1925-28.07.1926 pridelený k 12. divízii
28.07.1926-10.08.1928 velitel 33. pešej brigády
10.08.1928-01.08.1929 pridelený k 4. divízii
01.08.1929-01.08.1931 velitel pevnosti Hoyo
29.08.1931-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

01.06.1906

Řád Zlatého luňáka 5. třídy
Order of Golden Kite 5th Class
功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
-

11.12.1930

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Goda-Kanejasu-t179358#526755Verze : 0
MOD