Main Menu
User Menu

Funabiki, Masajuki

Masayuki Funabiki / 船引正之

     
Příjmení:
Surname:
Funabiki
Jméno:
Given Name:
Masajuki
Jméno v originále:
Original Name:
船引正之 / ふなびき・まさゆき
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Hjógo /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 64. divize
velitel: 12. dělostřelecká skupina
velitel: 8. pluk těžkého polního dělostřelectva
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Funabiki-Masajuki-t143335#462900Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Funabiki
Jméno:
Given Name:
Masajuki
Jméno v originále:
Original Name:
船引正之 / ふなびき・まさゆき
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-26.05.1913 vojenská akadémia
14.12.1922-27.11.1925 armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1913 podporučík
02.08.1937 plukovník
09.03.1940 generálmajor
10.06.1943 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1936-02.08.1937 Náčelník štábu : 11. samostatná smíšená brigáda
02.08.1937-01.11.1937 Náčelník štábu : 11. samostatná smíšená brigáda

Ručně vyplněné položky:
01.08.1936-01.11.1937 náčelník štábu 11. (2.) samostatnej zmiešanej brigády
01.11.1937-15.07.1938 náčelník oddelenia výskumu, školy ťažkého polného delostrelectva
15.07.1938-13.11.1939 velitel 8. pluku ťažkého polného delostrelectva
13.11.1939-28.09.1940 náčelník sekcie výzbroje, Kwantugskej armády
28.09.1940-15.10.1941 velitel 12. skupiny delostrelectva
15.10.1941-15.10.1942 náčelník kancelárie všeobecných záležitostí, armádneho technického velenia
15.10.1942-10.06.1943 náčelník kancelárie výcviku, armádneho velenia výzbroje
10.06.1943-DD.MM.1945 velitel 64. divízie, Čína
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Funabiki-Masajuki-t143335#462901Verze : 0
MOD