Main Menu
User Menu

Fudžii, Kan'iči

Kan'ichi Fujii / 藤井貫一

     
Příjmení:
Surname:
Fudžii
Jméno:
Given Name:
Kan'iči
Jméno v originále:
Original Name:
藤井貫一 / ふじい・かんいち
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
03.01.1887 ?, prefektura Niigata /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
11.03.1975 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Tsushima
velitel: 36. pěší pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/藤井貫一
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Fudzii-Kan-ici-t182840#534487Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Fudžii
Jméno:
Given Name:
Kan'iči
Jméno v originále:
Original Name:
藤井貫一 / ふじい・かんいち
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-31.05.1907 Vojenská akadémia
10.12.1917-22.11.1920 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.12.1907 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
08.08.1932 plukovník
01.12.1936 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.12.1936-01.11.1937 Velitel : Pevnost Tsushima

Ručně vyplněné položky:
11.03.1931-01.08.1933 pridelený k Taiwanskej armáde
01.08.1933-07.03.1936 velitel 36. pešieho pluku
07.03.1936-01.12.1936 velitel Plukovného okresu Kobe
01.12.1936-01.11.1937 velitel Pevnosti Tsushima
27.07.1938-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/藤井貫一
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Fudzii-Kan-ici-t182840#534964Verze : 0
MOD