Main Menu
User Menu

Fort la Corte

Werk la Corte

     
Název:
Name:
Fort la Corte
Originální název:
Original Name:
Werk la Corte
Další názvy:
Other Names:
Forte la Corte
Obec:
Municipality:
Livinallongo Col di Lana
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
46°29'48.46"N 11°55'35.05"E
Fotografie nebo nákres:
Photo or Sketch:
Druh objektu:
Sort of Object:
uzávěrový fort
Typ objektu:
Type of Object:
pancéřový fort
Vyšší pevnostní celek:
Upper Fortress Complex:
Pevnostní uzávěr Buchenstein
Zahájení stavby:
Start of Construction:
DD.MM.1897
Dokončení stavby:
Completion of Construction:
DD.MM.1900
Výzbroj:
Armament:
2x 15cm věžový moždíř M-80
4x 12cm kanon s min.střílnou M-96
6x 8mm těžký kulomet M-7/12
Posádka:
Crew:
5+167
Bojové využití:
Combat Use:
DD.MM.1915-DD.MM.1918 1. světová válka
Současný stav:
Current Condition:
chátrající
Přístupnost:
Accessibility:
nepřístupno
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.trentinograndeguerra.it
URL : https://www.valka.cz/Fort-la-Corte-t124387#423710Verze : 0
MOD
Další malebná zřícenina...
Zdroj: vlastní foto
URL : https://www.valka.cz/Fort-la-Corte-t124387#425209Verze : 0
MOD
Vlastní zdroj fotografií
URL : https://www.valka.cz/Fort-la-Corte-t124387#488578Verze : 0
Vlastní zdroj fotografií
Fort la Corte - Kaponiéra

Kaponiéra
Fort la Corte - Kaponiéra

Kaponiéra
Fort la Corte - Kaponiéra

Kaponiéra
URL : https://www.valka.cz/Fort-la-Corte-t124387#488580Verze : 0
Vlastní zdroj fotografií
URL : https://www.valka.cz/Fort-la-Corte-t124387#488581Verze : 0
Vlastní zdroj fotografií
Fort la Corte - Dlouhá, strmá podzemní chodba do kaponiéry.

Dlouhá, strmá podzemní chodba do kaponiéry.
Fort la Corte - Dlouhá, strmá podzemní chodba do kaponiéry.

Dlouhá, strmá podzemní chodba do kaponiéry.
Fort la Corte - Dlouhá, strmá podzemní chodba do kaponiéry.

Dlouhá, strmá podzemní chodba do kaponiéry.
Fort la Corte - Kaponiéra

Kaponiéra
Fort la Corte - Kaponiéra

Kaponiéra
URL : https://www.valka.cz/Fort-la-Corte-t124387#488584Verze : 0