Main Menu
User Menu

Fort Raibl

Straßensperre Raibl See

     
Název:
Name:
Fort Raibl
Originální název:
Original Name:
Straßensperre Raibl See
Další názvy:
Other Names:
Werk Raibl See
Obec:
Municipality:
Tarvisio
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
46°25'11.88"N 13°33'40.02"E
Fotografie nebo nákres:
Photo or Sketch:
Druh objektu:
Sort of Object:
uzávěrový fort
Typ objektu:
Type of Object:
silniční uzávěr
Vyšší pevnostní celek:
Upper Fortress Complex:
Pevnostní uzávěr Raibl-Predil 
Zahájení stavby:
Start of Construction:
DD.MM.1885
Dokončení stavby:
Completion of Construction:
DD.MM.1897
Výzbroj:
Armament:
6x 9cm kanón M-75/96
4x 8mm těžký kulomet M-7/12
Posádka:
Crew:
4+138
Bojové využití:
Combat Use:
DD.MM.1915-DD.MM.1918 1. světová válka
Současný stav:
Current Condition:
zřícenina
Přístupnost:
Accessibility:
volně přístupno
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.fortificazioni.net/
https://fortifikace.bloguje.cz/
URL : https://www.valka.cz/Fort-Raibl-t124473#423889Verze : 0
MOD