Fort Oberwiesen

Nahkampfanlage Oberwiesen

     
Název:
Name:
Fort Oberwiesen
Originální název:
Original Name:
Nahkampfanlage Oberwiesen
Další názvy:
Other Names:
Posten Oberwiesen
Forte di Sotto
Obec:
Municipality:
Luserna
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
45°55'30.54"N 11°19'55.23"E
Fotografie nebo nákres:
Photo or Sketch:
Druh objektu:
Sort of Object:
předsunuté postavení
Typ objektu:
Type of Object:
srub
Vyšší pevnostní celek:
Upper Fortress Complex:
Fort Lusern
Zahájení stavby:
Start of Construction:
DD.MM.1910
Dokončení stavby:
Completion of Construction:
DD.MM.1914
Výzbroj:
Armament:
5x 8mm těžký kulomet M-7/12
Posádka:
Crew:
1+33
Bojové využití:
Combat Use:
DD.MM.1915-DD.MM.1918 1. světová válka
Současný stav:
Current Condition:
chátrající
Přístupnost:
Accessibility:
volně přístupno
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Rolf Hentzschel: Festungskrieg im Hochgebirge (Bozen 2008)
URL : https://www.valka.cz/Fort-Oberwiesen-t124042#422395Verze : 0
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!