Fort Moena

Werk Moena

     
Název:
Name:
Fort Moena
Originální název:
Original Name:
Werk Moena
Další názvy:
Other Names:
Werk Someda
Obec:
Municipality:
Moena
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
46°22'35.37"N 11°40'16.84"E
Fotografie nebo nákres:
Photo or Sketch:
Druh objektu:
Sort of Object:
uzávěrový fort
Typ objektu:
Type of Object:
pancéřový fort
Vyšší pevnostní celek:
Upper Fortress Complex:
Pevnostní uzávěr Moena
Zahájení stavby:
Start of Construction:
DD.MM.1897
Dokončení stavby:
Completion of Construction:
DD.MM.1900
Výzbroj:
Armament:
2x 12cm kanón M-96
2x 15cm houfnice M-99
4x 8mm těžký kulomet M-7/12
Posádka:
Crew:
4+146
Bojové využití:
Combat Use:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Současný stav:
Current Condition:
chátrající
Přístupnost:
Accessibility:
nepřístupno
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.trentinograndeguerra.it
URL : https://www.valka.cz/Fort-Moena-t124386#423709Verze : 0
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!