Main Menu
User Menu

Fort Hensel "B"

Werk Hensel "B"

     
Název:
Name:
Fort Hensel "B"
Originální název:
Original Name:
Werk Hensel "B"
Další názvy:
Other Names:
Werk Malborgeth
Obec:
Municipality:
Malborghetto
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
46°30'34.53"N 13°27'31.48"E
Fotografie nebo nákres:
Photo or Sketch:
Druh objektu:
Sort of Object:
uzávěrový fort
Typ objektu:
Type of Object:
pancéřový fort
Vyšší pevnostní celek:
Upper Fortress Complex:
Pevnostní uzávěr Malborgeth
Zahájení stavby:
Start of Construction:
DD.MM.1881
Dokončení stavby:
Completion of Construction:
DD.MM.1882
Výzbroj:
Armament:
4x 12cm věžový kanón M-80
4x 12cm kanón s min. střílnou M-80
Posádka:
Crew:
?
Bojové využití:
Combat Use:
DD.MM.1915-DD.MM.1918 1. světová válka
Současný stav:
Current Condition:
zřícenina
Přístupnost:
Accessibility:
volně přístupno
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.fortificazioni.net/
https://fortifikace.bloguje.cz/

Fort Hensel B - Rekonstrukce Werku Hensel. Nahoře Werk Hensel A, pod ním Werk Hensel B. 

Zdroj: https://www.ars-cartae.com/siteo/reviews/fsg/book1.htm

Rekonstrukce Werku Hensel. Nahoře Werk Hensel A, pod ním Werk Hensel B.

Zdroj: www.ars-cartae.com

URL CZ: https://www.valka.cz/Fort-Hensel-B-t124471#423887Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Werk-Hensel-B-t124471#423887Version : 0
MOD