Main Menu
User Menu

Fort Garda

Werk Garda

     
Název:
Name:
Fort Garda
Originální název:
Original Name:
Werk Garda
Další názvy:
Other Names:
Fortezza di Riva del Garda
Obec:
Municipality:
Riva del Garda
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
45°52'38.67"N 10°51'41.46"E
Fotografie nebo nákres:
Photo or Sketch:
Druh objektu:
Sort of Object:
dělostřelecký fort
Typ objektu:
Type of Object:
pancéřový fort
Vyšší pevnostní celek:
Upper Fortress Complex:
Pevnost Riva
Zahájení stavby:
Start of Construction:
DD.MM.1904
Dokončení stavby:
Completion of Construction:
DD.MM.1907
Výzbroj:
Armament:
4x 10cm věžová houfnice M-9
3x 8mm těžký kulomet M-7/12
Posádka:
Crew:
?
Bojové využití:
Combat Use:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Současný stav:
Current Condition:
zřícenina
Přístupnost:
Accessibility:
volně přístupno
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.trentinograndeguerra.it
URL CZ: https://www.valka.cz/Fort-Garda-t124607#424195Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Werk-Garda-t124607#424195Version : 0
MOD