Main Menu
User Menu

Fort Corno

Werk Corno

     
Název:
Name:
Fort Corno
Originální název:
Original Name:
Werk Corno
Další názvy:
Other Names:
Forte Corno
Obec:
Municipality:
Praso
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
45°57'45.20"N 10°38'49.55"E
Fotografie nebo nákres:
Photo or Sketch:
Druh objektu:
Sort of Object:
uzávěrový fort
Typ objektu:
Type of Object:
pancéřový fort
Vyšší pevnostní celek:
Upper Fortress Complex:
Pevnostní uzávěr Lardaro
Zahájení stavby:
Start of Construction:
DD.MM.1883
Dokončení stavby:
Completion of Construction:
DD.MM.1890
Výzbroj:
Armament:
3x 10cm věžová houfnice M-5
6x 12cm kanon M 80
2x 8mm těžký kulomet M-7
Posádka:
Crew:
?
Bojové využití:
Combat Use:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Současný stav:
Current Condition:
chátrající
Přístupnost:
Accessibility:
neznámý
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.trentinograndeguerra.it
URL CZ: https://www.valka.cz/Fort-Corno-t123990#422128Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Werk-Corno-t123990#422128Version : 0
MOD