Main Menu
User Menu

Fort Buco di Vela

Straßensperre Buco di Vela

     
Název:
Name:
Fort Buco di Vela
Originální název:
Original Name:
Straßensperre Buco di Vela
Další názvy:
Other Names:
Forte Bus de Vela
Obec:
Municipality:
Trento
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
46°05'00.98"N 11°04'16.81"E
Fotografie nebo nákres:
Photo or Sketch:
Druh objektu:
Sort of Object:
uzávěrový fort
Typ objektu:
Type of Object:
silniční uzávěr
Vyšší pevnostní celek:
Upper Fortress Complex:
Pevnost Trient - sekce V
Zahájení stavby:
Start of Construction:
DD.MM.1860
Dokončení stavby:
Completion of Construction:
DD.MM.1861
Výzbroj:
Armament:
3x 9cm kanon M-4
2x 9cm kanon M-75/96
Posádka:
Crew:
1+55
Bojové využití:
Combat Use:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Současný stav:
Current Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
nepřístupno
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Willibald R. Rosner: Bestand K.u.k Geniedirektion Trient im Staatsarchiv von Trient (Trento 1995)
www.trentinograndeguerra.it
URL CZ: https://www.valka.cz/Fort-Buco-di-Vela-t124832#424688Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Strassensperre-Buco-di-Vela-t124832#424688Version : 0
MOD