Main Menu
User Menu

Dvořák, Miroslav

     
Příjmení:
Surname:
Dvořák
Jméno:
Given Name:
Miroslav
Jméno v originále:
Original Name:
Miroslav Dvořák
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
Hodnost:
Rank:
plukovník
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
Ing.
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
- velitel 5. praporu radiotechnického zabezpečení
- náčelník Skupiny radiotechnického zabezpečení stíhacího letectva
- náčelník Oddělení radiotechnického zabezpečení letectva Velitelství logistiky
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
"11. letecká základna a její předchůdci" - Svět křídel Cheb 2008
www.valka.cz
URL : https://www.valka.cz/Dvorak-Miroslav-t239993#663888Verze : 1
     
Příjmení:
Surname:
Dvořák
Jméno:
Given Name:
Miroslav
Jméno v originále:
Original Name:
Miroslav Dvořák
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.1953-DD.MM.RRRR Škola důstojnického dorostu
DD.MM.1956-DD.MM.1959 Spojovací učiliště
DD.MM.1969-DD.MM.1974 fakulta letectva a PVO - směr radiotechnické zabezpečení, Vojenská akademie
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
DD.MM.1959 poručík
DD.MM.RRRR nadporučík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
DD.MM.1988 plukovník
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
28.09.1975-28.10.1977 Velitel : 5. prapor radiotechnického zabezpečení
DD.MM.1986-DD.MM.1988 Velitel : Skupina radiotechnického zabezpečení letectva
DD.MM.1988-01.05.1990 Velitel : Skupina radiotechnického zabezpečení letectva

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.1959-DD.MM.1961 15. prapor pozemního zabezpečení navigace
DD.MM.1961-DD.MM.1969 22. spojovací prapor
DD.MM.1974-DD.MM.1975 5. prapor radiotechnického zabezpečení - zástupce velitele
DD.MM.1977-DD.MM.1986 Starší inspektor, Skupina radiotechnického zabezpečení
01.05.1990-31.12.1992 Vedoucí starší důstojník, Oddělení radiotechnického zabezpečení letectva
01.01.1993-01.11.1993 Vedoucí starší důstojník, Oddělení radiotechnického zabezpečení letectva
01.11.1993-DD.12.1995 náčelník, Oddělení radiotechnického zabezpečení letectva Velitelství logistiky
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.valka.cz
URL : https://www.valka.cz/Dvorak-Miroslav-t239993#663890Verze : 3