Main Menu
User Menu

Dulovo

okr. Rimavská Sobota

     
Název:
Name:
Dulovo
Originální název:
Original Name:
Dulovo
Další názvy:
Other Names:
(1455) Dwlhaza, (1920) Dulovec, (1927) Dulovo, maďarsky Dulháza.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Rimavská Sobota
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°22'25.35"N 20°11'23.33"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1455
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Dve kúrie klasicistické z polovice 19. storočia
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
V roku 1964 - 1990 bola obec pripojená k obci Bátka.
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Dulovo-t127209#430562Verze : 0
MOD