Main Menu
User Menu

Domobranecký prapor č. 11 [1919-1920]

     
Název:
Name:
Domobranecký prapor č. 11
Originální název:
Original Name:
Domobranecký prapor č. 11
Datum vzniku:
Raised/Formed:
09.01.1919
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
20.10.1920
Nástupce:vlozte_cislo_prispevku:239237
Successor:
prapor č. 38
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.12.1919-DD.MM.1920 10. brigáda
DD.MM.1920-20.10.1920 15. brigáda
Dislokace:
Deployed:
09.01.1919-17.01.1919 Busto Arsizio
17.01.1919-27.04.1919 Cassano Magnago
29.09.1919-20.10.1920 Opava

Velitel:
Commander:
08.01.1919-20.01.1919 Prokeš, František (poručík francouzských legií)
20.01.1919-DD.MM.RRRR Peterka, František (rytmistr domobrany)
DD.MM.RRRR-29.06.1920 Vejlupek (major)
29.06.1920-20.10.1920 Prokeš, František (kapitán)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 1. rota
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 2. rota
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 3. rota
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR kulometná rota

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Solpera, J.: Československá Druhá armáda II. České Budějovice 2014. ISBN 978-80-87311-37-0
URL : https://www.valka.cz/Domobranecky-prapor-c-11-1919-1920-t238068#658302Verze : 8
Diskuse
super, jeste prosim jmena zapisovat ve formatu PRIJMENI, JMENO a hodnost vybirat z vyberoveho boxu pro danou armadu Smile
URL : https://www.valka.cz/Domobranecky-prapor-c-11-1919-1920-t238068#658303Verze : 0
MOD
Ok. Smile Snad se do toho dostanu rychle.
URL : https://www.valka.cz/Domobranecky-prapor-c-11-1919-1920-t238068#658311Verze : 0