Main Menu
User Menu

Dolní Žandov

Dolní Žandov

     
Název:
Name:
Dolní Žandov
Originální název:
Original Name:
Dolní Žandov
Další názvy:
Other Names:
Nižší Žandov, Sanda, Sandawa Dolní, Žandov,
Sandov, Sandow, Sandowe, Sandou, Sandauwe, Sandaw, Zandow, Zandaw, Zanda, Unter Sandau
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Okres Cheb
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°01'03.16"N 12°33'06.78"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1197
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostel sv. Michala
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:

Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.dolnizandov.cz/titulni-strana/
URL : https://www.valka.cz/Dolni-Zandov-t184765#539116Verze : 2
MOD